Trening EMS Warszawa

Profesjonalne treningi personalne metodą EMS w Fitxpress

EMS to najbardziej efektywny trening, który wykonasz w zaledwie 30 minut. Podczas sesji treningowej w kombinezonie z elektrodami Twój Trener Personalny zadba o maksymalne wykorzystanie potencjału technologii EMS. Z FitXpress EMS Warszawa możesz trenować w kameralnym studio lub w lokalizacji na terenie Warszawy, która jest wygodna dla Ciebie.

01.
Osiągnij wymarzony cel

Zapewnimy Ci indywidualne podejście do każdego treningu. Twój Trener Osobisty zaproponuje Ci program ćwiczeń, dzięki któremu szybko osiągniesz wymarzony cel: spalisz tkankę tłuszczową, zwiększysz siłę mięśni, ujędrnisz ciało. 

02.
W jedyne 30 minut!

Dzięki technologii EMS wykonasz pełny trening siłowy w zaledwie 30 minut! Druga tak efektywna metoda nie istnieje. Zaufaj naszym doświadczonym Trenerom i przekonaj się na własnej skórze. 

03.
Zamiast 3-4 godzin na siłowni

Jednorazowy, 30-minutowy trening EMS w kombinezonie XBody odpowiada aż 3-4 godzinom spędzonym na siłowni!Rachunek jest prosty: dzięki elektrostymulacji mięśni oszczędzasz czas i osiągasz najlepszy efekt. 

CZYM SĄ ĆWICZENIA EMS (ELECTRICAL MUSCLE STIMULATION)?

Treningi EMS to najbardziej efektywna metoda treningowa, rehabilitacyjna i ogólnorozwojowa XXI wieku. Elektrostymulacja mięśni łączy wszystkie najlepsze cechy udanego treningu: szybką realizację celu, dużą satysfakcję i kontrolę nad tym, co chcesz osiągnąć. 

Trening EMS polega na stymulacji mięśni szkieletowych impulsami prądu stałego i zmiennego o różnej częstotliwości. Precyzyjne umiejscowienie elektrod na kombinezonie EMS podczas treningu stymuluje jednocześnie dziewięć głównych grup partii mięśniowych, co maksymalizuje efekt ćwiczeń i pozwala na osiągnięcie pożądanych efektów w bardzo krótkim czasie! Odwiedź warszawskie studio FitXpress i przekonaj się na żywo!

01.

Profesjonalna opieka oraz pomoc Trenera Personalnego

przy wykonywaniu każdego ćwiczenia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni. Trener Osobisty zadba o poprawność i efektywność treningu EMS, nastawionego na Twój cel. Udzieli Ci wskazówek i stworzy indywidualny plan treningowy.

03.

Określenie celu treningowego

Chcesz spalić tkankę tłuszczową, zwiększyć siłę mięśni, poprawić ogólną kondycję lub ujędrnić ciało? Jesteś w dobrym miejscu. Z metodą EMS osiągniesz wymarzony efekt zdecydowanie szybciej.

02.

Indywidualny dobór diety oraz programu ćwiczeń EMS

w zależności od Twoich celów treningowych. Wspólnie osiągniemy te z górnej półki! Już po 4 tygodniach zobaczysz pierwsze efekty elektrostymulacji mięśniowej. Potraktujemy Twoje potrzeby indywidualnie, gwarantując profesjonalne podejście do wyznaczonych celów.

04.

Wiedza Trenera Personalnego
Otrzymasz wskazówki na temat odżywiania i zdrowego trybu życia od certyfikowanego Trenera Osobistego, który będzie przy Tobie podczas każdego treningu. Trenerzy Osobiści FitXPress to aktywni sportowcy, którzy zarażą Cię pasją i motywacją do ćwiczeń EMS. Przekonaj się już podczas próbnego treningu!

CO ZYSKASZ DZIĘKI TRENINGOWI EMS W FITXPRESS?

01.
Nowoczesne ćwiczenia EMS

Nie ma bardziej efektywnej metody treningowej, rehabilitacyjnej i ogólnorozwojowej niż ćwiczenia EMS. Dzięki elektrostymulacji mięśniowej masz pewność, że wybierasz najbardziej nowoczesną metodę treningu.

02.
Czas

Wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe są stymulowane elektrodami jednocześnie, więc trening zajmuje tylko około 30 minut. To aż 6 razy krócej niż podobny trening na siłowni! 

03.
Kameralnie

Ty wybierasz: wolisz ćwiczyć w kameralnym studio czy w Twoim domu? Z nami w każdym miejscu Warszawy skorzystasz z najnowszych technologii treningowych EMS. Umów się z Trenerem Osobistym w wygodnej dla Ciebie lokalizacji i nie trać czasu na dojazd!

04.
Trener Osobisty

Będziesz pod profesjonalną opieką certyfikowanego Trenera Personalnego, który zadba o Twoją motywację i poprawność wykonywanych ćwiczeń. Możesz liczyć na wskazówki, dotyczące diety i stylu życia, dzięki którym całościowo zadbasz o świetną formę.

 

05.
Efekty od zaraz

Elektrody w kombinezonie umieszczone są dokładnie na najważniejszych grupach mięśniowych, więc impulsy docierają zawsze do celu. To właśnie dzięki nim metoda EMS jest tak skuteczna. Efekty ćwiczeń zobaczysz już po 4 tygodniach. Gwarantujemy, że szybciej się nie da!

06.
Kontrola tkanki tłuszczowej

Intensywny trening siłowy normuje metabolizm. Za sprawą elektrostymulacji mięśniowej Twój organizm zmieni sposób wykorzystywania kalorii, a Ty szybko pozbędziesz się zbędnej tkanki tłuszczowej i cellulitu. Dzięki ćwiczeniom EMS możesz liczyć na skuteczne ujędrnienie ciała i formę życia, jakiej się nie spodziewasz. 

07.
Bez obciążeń dla stawów

Za pośrednictwem elektrod impulsy oddziałują bezpośrednio na Twoje mięśnie, nie obciążając przy tym stawów. Jedynym sprzętem do ćwiczeń jest Twoje własne ciało. Trening EMS jest bezpieczny również, jeśli dochodzisz do siebie po przebytej kontuzji.

 

08.
Rehabilitacja

Technologia EMS to bezpieczna metoda, która pomoże Ci wrócić do formy, jeśli doświadczasz bólu pleców z powodu siedzącego trybu życia lub wracasz do zdrowia po przebytym urazie. Trener Osobisty zadba, żeby intensywność ćwiczeń EMS była dobrana do Twoich możliwości. 

 

Trening EMS vs siłownia

Trening EMS
Klasyczny trening na siłowni
Czas pojedynczego treningu
30 min

90 min

Optymalna częstotliwość
1-2 razy w tygodniu

3-5 razy w tygodniu

Miesięczny koszt z Trenerem Personalnym
600 zł

1000 zł (karnet+trener)

Widoczność rezultatów
po 4-6 sesjach

po 15-20 sesjach

Szybkość spadku wagi / utraty tkanki tłuszczowej
3x szybciej

standardowo

Likwidacja cellulitu
Tak

nie

Trening mięśni głębokich / trening wytrzymałościowy
Zawsze

tylko wybrane ćwiczenia

Obciążenie stawów
Znikome

wysokie

Efekty treningu EMS. DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ!

 

Trening z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśniowej holistycznie zadba o Twoją kondycję. Dzięki ćwiczeniom EMS szybko zyskasz na sile i wyrzeźbisz sylwetkę. Nie ma drugiej tak efektywnej metody!

Głównym efektem treningu EMS jest wzmocnienie wszystkich mięśni stabilizujących, odpowiedzialnych za utrzymywanie prawidłowej postawy ciała. Spodziewaj się też redukcji tkanki tłuszczowej, zmniejszenia cellulitu, poprawy kondycji fizycznej, ruchliwości, ukrwienia, a nawet polepszenia wyglądu skóry. Gwarantujemy Ci, że wszystkie efekty EMS osiągniesz w zdecydowanie krótszym czasie niż w przypadku treningu na siłowni. 

Do wymarzonego celu będziemy dążyć w bezpieczny sposób. Elektrody są pokryte antybakteryjną powłoką z mikro-włókien, dzięki czemu gwarantują Ci zachowanie higieny.

Bezpieczny trening EMS Dopasowany do Ciebie

EMS - wskazania, przeciwwskazania i częste pytania

Jedyne przeciwwskazania do treningu EMS, to:

  1. rozrusznik serca
  2. ciąża
  3. chorobra nowotworowa

Tak, trening z wykorzystaniem technologii EMS jest bardzo prosty i intuicyjny. Trener Personalny zadba o to, by poziom ćwiczeń był dopasowany do Twoich możliwości.

Tak, w czasie treningu nie wykorzystujemy dodatkowego obciążenia, więc stawy nie są narażone na przeciążenie. Dopasowane indywidualnie ćwiczenia pomogą wzmocnić mięśnie i zabezpieczą przed nawrotem kontuzji.

Tak. Elektrostymulacja mięśni jest sprawdzoną metodą wykorzystywaną z powodzeniem przez rehabilitantów, fizjoterapeutów oraz chiropraktyków. Ostatnimi czasy zyskuje na popularności ze względu na jej wykorzystanie w centrach rehabilitacyjnych oraz salonach SPA.

Nie. Większość osób ćwiczących tą metodą przyznaje, że trening jest bardzo intensywny, ale przyjemny dla ciała.

Tak. Należy pamiętać, że na początku zmniejszać będą się obwody ciała, a z czasem dopiero waga. Intensywnie stymulując mięśnie zwiększymy wydatek energetyczny naszego ciała. Oznacza to, że nasze ciało będzie musiało wykorzystać naturalne zapasy energii czyli tkankę tłuszczową. Trening EMS z FitXpress, połączony ze zdrową i zbilansowaną dietą, pozwoli na utratę zbędnych centymetrów i kilogramów. Pamiętajcie, że tkanka mięśniowa jest cięższa niż tkanka tłuszczowa.

Pierwsze efekty treningu EMS pojawiają się już po kilku treningach. Wszystko zależy od genetycznych dyspozycji, intensywności oraz objętości treningu. Trenując regularnie i z zaangażowaniem jesteśmy osiągnąć pożądane efekty szybciej, niż w przypadku klasycznego treningu siłowego

Tak. Osoby skarżące się na ból pleców, spowodowany siedzącym trybem życia lub ich przeciążeniem, odczuwają znaczącą poprawę lub całkowite ustąpienie bolesności zazwyczaj już po jednym treningu FitXpress. Jest do skuteczny sposób na ból pleców!