EMS - wskazania, przeciwwskazania i częste pytania

FAQ

FAQ 2018-11-27T16:56:33+00:00

Jedyne przeciwwskazania do treningu EMS, to:
• rozrusznik serca
• ciąża
• chorobra nowotworowa

Tak, trening z wykorzystaniem technologii EMS jest bardzo prosty i intuicyjny. Trener Personalny zadba o to, by poziom ćwiczeń był dopasowany do Twoich możliwości.

Tak, w czasie treningu nie wykorzystujemy dodatkowego obciążenia, więc stawy nie są narażone na przeciążenie. Dopasowane indywidualnie ćwiczenia pomogą wzmocnić mięśnie i zabezpieczą przed nawrotem kontuzji.
Tak. Elektrostymulacja mięśni jest sprawdzoną metodą wykorzystywaną z powodzeniem przez rehabilitantów, fizjoterapeutów oraz chiropraktyków. Ostatnimi czasy zyskuje na popularności ze względu na jej wykorzystanie w centrach rehabilitacyjnych oraz salonach SPA.
Nie. Większość osób ćwiczących tą metodą przyznaje, że trening jest bardzo intensywny, ale przyjemny dla ciała.
Tak. Należy pamiętać, że na początku zmniejszać będą się obwody ciała, a z czasem dopiero waga. Intensywnie stymulując mięśnie zwiększymy wydatek energetyczny naszego ciała. Oznacza to, że nasze ciało będzie musiało wykorzystać naturalne zapasy energii czyli tkankę tłuszczową. Trening EMS z FitXpress, połączony ze zdrową i zbilansowaną dietą, pozwoli na utratę zbędnych centymetrów i kilogramów. Pamiętajcie, że tkanka mięśniowa jest cięższa niż tkanka tłuszczowa.

Pierwsze efekty treningu EMS pojawiają się już po kilku treningach. Wszystko zależy od genetycznych dyspozycji, intensywności oraz objętości treningu. Trenując regularnie i z zaangażowaniem jesteśmy osiągnąć pożądane efekty szybciej, niż w przypadku klasycznego treningu siłowego.

Tak. Osoby skarżące się na ból pleców, spowodowany siedzącym trybem życia lub ich przeciążeniem, odczuwają znaczącą poprawę lub całkowite ustąpienie bolesności zazwyczaj już po jednym treningu FitXpress. Jest do skuteczny sposób na ból pleców!

KOMFORT

Nasz Trener Personalny dotrze pod wskazany adres w dogodnym dla Ciebie terminie. Zabierze ze sobą cały niezbędny ekwipunek i przygotuje Cię do treningu.
O nic więcej nie musisz się martwić!

UMÓW SIĘ NA TRENING