Podejmij współpracę z FitXpress

Razem możemy więcej!

Współpraca 2018-08-23T10:52:18+00:00

Współpracuj z najlepszymi!

hr

 

FitXpress to połączenie pasji i zamiłowania do sportu z najnowocześniejszymi metodami treningowymi na świecie. Stawiamy na rozwój i doskonalenie technik wykonywania treningów personalnych w oparciu o najnowsze dostępne technologie. Wierzymy, że tylko prawdziwi pasjonaci oraz profesjonalni, doświadczeni sportowcy mogą tworzyć najlepsze programy treningowe EMS. Razem możemy jeszcze więcej – dołącz do naszego teamu! Sprawdź, w jaki sposób możesz z nami współtworzyć nowoczesną markę, za którą stoją prawdziwe wartości i realizować wizję sportu na miarę XXI wieku.

Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień.

ROBERT COLLIER

Oferta dla partnerów i mediów

hr
Mamy do zaoferowania bardzo dużo, w bardzo wielu obszarach. Przedstawiamy najważniejsze pola do wspólnego rozwoju, wzajemnego inspirowania się i uczenia. Nasza marka łączy nowatorskie podejście do sportu, pozwala znaleźć sposób na życie i siebie. Przekonajcie się, jak profesjonalnie  połączyć pasję z celami biznesowymi. Zapraszamy do współpracy.

SPRZEDAŻ SPRZĘTU

SPRZEDAŻ SPRZĘTU

Kup zestaw do elektrostymulacji mięśni  i poprowadź własne studio EMS! W ofercie m.in. kompleksowa pomoc w zakupie sprzętu marki XBODY, doradztwo biznesowe.

SZKOLENIA VIP

SZKOLENIA VIP

Kup własną konsolę X-BODY  i zamów kompleksowe szkolenie z jej obsługi! Możliwość szkolenia w lokalizacji Klienta lub stacjonarnie.

EVENTY

EVENTY

Zaproś nas do współpracy przy tworzeniu wyjątkowego pokazu/szkolenia metodą EMS na Twojej imprezie! Oferty szyte na miarę każdego Klienta!

KARIERA

KARIERA

Dołącz do teamu FitXpress i zostań Trenerem Personalnym EMS! Możliwość rozwoju kariery zawodowej w ramach struktur firmy.

KURSY EMS

KURSY EMS

Zdobądź dyplom Trenera Personalnego metody EMS marki FitXpress i poznaj tajniki metody treningowej na miarę XXI wieku!

DLA MEDIÓW

DLA MEDIÓW

Potrzebujesz innowacyjnego tematu do programu, filmu, artykułu? Współpracujemy przy produkcjach komercyjnych!

NAPISZ DO NAS I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!


*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe