Studio EMS Warszawa

Centrum Treningu Personalnego EMS

Studio EMS 2019-04-08T12:47:18+00:00

Studia EMS Warszawa

Z myślą o naszych Klientach stworzyliśmy w Warszawie wyjątkowe, kameralne studia Treningu Personalnego metodą EMS. Studio EMS to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają dość wizyt na zatłoczonych siłowniach, cenią sobie komfort i wygodę oraz chcą ćwiczyć pod okiem profesjonalnego Trenera Personalnego.

Nasze mocne strony:

  • Studio EMS FitXpress jako jedyne w Warszawie łączy innowacyjną metodę EMS z treningiem funkcjonalnym oraz siłowym.

  • Realizujemy autorskie programy ćwiczeń – w naszych ćwiczeniach wykorzystujemy w 100% możliwości technologii EMS.

  • Realizujemy programy w trybie 1:1 – dla większego komfortu na zamykanych salach przebywa się samemu z Trenerem Personalnym.

  • Nasze studia zlokalizowane są w dogodnych punktach, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz zieleni. Obecnie zapraszamy do lokacji:

    • Studio EMS Praga Południe (Gocławek) przy ul. Styrskiej 31,
    • Studio EMS Wawer (Falenica) przy ul. Patriotów 77.
  • Lokalizacje naszego studia EMS pozwalają na dogodny dojazd niemal z każdego miejsca w Warszawie oraz ze wszystkich dzielnic i małych miejscowości po prawej stronie Wisły.

SPRAWDŹ CENNIK EMS

Studio EMS FitXpress Praga – Południe

Wyjątkowe studio EMS zlokalizowane w domu jednorodzinnym na Pradze – Południe. Do dyspozycji Klientów są w pełni wyposażone, przestronne 2 sale treningowe, dostosowane do ćwiczeń cardio oraz siłowych. Dla komfortu naszych Klientów w studio FitXpress znajduje się przebieralnia oraz poczekalnia – wyposażona w zamykane szafki z wywietrznikami, wygodne sofy oraz boksy do zmiany stroju. Gwarantujemy 2 w pełni wyposażone łazienki z ręcznikami i kosmetykami, a po sesji zapraszamy na aromatyczną kawę, napoje białkowe i energetyczne oraz zdrowe przekąski. Ponieważ na zamykanej sali ćwiczy się 1:1 z Trenerem Personalnym, na zajęcia można przyjść także z osobą towarzyszącą lub z dzieckiem.

Umów się na trening!

Studio EMS FitXpress Wawer

Wyjątkowe studio zlokalizowane w przedwojennym, zabytkowym dworku przy głównej ulicy w Falenicy (Wawer). Do dyspozycji Klientów są w pełni wyposażone, 2 sale treningowe, dostosowane do ćwiczeń cardio oraz siłowych. Dla komfortu naszych Klientów w studio EMS FitXpress znajduje się przestronna garderoba oraz klimatyczna poczekalnia z kominkiem oraz kącikiem zabaw dla dzieci. W lokalu jest także w pełni wyposażona przestronna łazienka z prysznicem, ręcznikami oraz kosmetykami. Po treningu gwarantujemy aromatyczną kawę, napoje białkowe czy zdrowe przekąski. Mamy z dziećmi w każdym wieku są u nas mile widziane.

Umów się na trening!
Studio EMS FitXpress Praga - Południe

Studio EMS FitXpress Praga – Południe

Wyjątkowe studio EMS zlokalizowane w domu jednorodzinnym na Pradze – Południe. Do dyspozycji Klientów są w pełni wyposażone, przestronne 2 sale treningowe, dostosowane do ćwiczeń cardio oraz siłowych. Studio posiada funkcjonalną przebieralnię i komfortową poczekalnię. Ponieważ na zamykanej sali ćwiczy się 1:1 z Trenerem Personalnym, na zajęcia można przyjść także z osobą towarzyszącą lub z dzieckiem.

Umów się na trening!
Studio EMS FitXpress Praga - Południe

Studio EMS FitXpress Wawer

Wyjątkowe studio EMS zlokalizowane w przedwojennym, zabytkowym dworku przy głównej ulicy w Falenicy (Wawer). Do dyspozycji Klientów oddajemy 2 sale treningowe, dostosowane do ćwiczeń cardio oraz siłowych. Dla komfortu naszych Klientów w studio EMS znajduje się przestronna garderoba oraz klimatyczna poczekalnia z kominkiem i kącikiem zabaw dla dzieci. Zapewniamy także przestronną łazienkę z prysznicem, ręcznikami oraz kosmetykami.

Umów się na trening!

Umów się na trening!

Imię i nazwisko*

Adres e-mail*

Numer telefonu

Wiadomość

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Marta Krzemińska | Manager

e-mail: trening@fitxpress.pl
tel: +48 504 972 918