Studio EMS Warszawa

Centrum Treningu Personalnego EMS

Studio EMS 2018-12-09T15:53:06+00:00

Odwiedź studio EMS FitXpress w Warszawie!

Z myślą o naszych Klientach stworzyliśmy wyjątkowe, nowoczesne studio Treningu Personalnego metodą EMS. Warszawskie studio EMS to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają dość wizyt na zatłoczonych siłowniach, cenią sobie komfort i wygodę oraz chcą ćwiczyć pod okiem personalnego trenera.

Nasze mocne strony:

  • Nasze studio EMS, jako jedyne w Warszawie, łączy innowacyjną metodę EMS z treningiem funkcjonalnym oraz siłowym.

  • Realizujemy autorskie programy treningowe – w naszych ćwiczeniach wykorzystujemy w 100% możliwości technologii EMS.

  • Realizujemy programy w trybie 1:1 – dla większego komfortu na sali przebywa się samemu z Trenerem Personalnym.

  • Nasze studio zlokalizowane jest w spokojnej, cichej okolicy, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, przy ul Styrskiej 31 w Warszawie.

  • Lokalizacja naszego studia EMS pozwala na dogodny dojazd niemal z każdego miejsca z Mokotowa, Śródmieścia, Wilanowa oraz wszystkich dzielnic i małych miejscowości po prawej stronie Wisły!

SPRAWDŹ CENNIK EMS

Sala siłowa

Miejsce dostosowane do treningu EMS z wykorzystaniem wolnych ciężarów, taśm TRX oraz przestrzenią do ćwiczeń dynamicznych. Dedykowana osobom średnio-zaawansowanym i zaawansowanym

ZAPISZ SIĘ NA TRENING

Sala cardio

Dostosowana do #treningEMS z nastawieniem na spalanie tkanki tłuszczowej. Daje możliwość przeprowadzania treningów #bootyEMS #fullbodyworkoutEMS. Dodatkowo wyposażona w sprzęt i przygotowana do zajęć jogi, pilatesu, ćwiczeń dla kobiet w ciąży oraz mam.

ZAPISZ SIĘ NA TRENING
Studio EMS Warszawa

Strefa Klienta

Dla komfortu Klienta w studio EMS FitXpress znajduje się przebieralnia oraz poczekalnia – wyposażona w zamykane szafki z wywietrznikami, sofę oraz boksy do zmiany stroju. Po treningu gwarantujemy 2 w pełni wyposażone łazienki a także aromatyczną kawę, napoje białkowe czy energetyczne zdrowe przekąski.

ZAPISZ SIĘ NA TRENING

Umów się na trening!

Imię i nazwisko*

Adres e-mail*

Numer telefonu

Wiadomość

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Studio EMS Warszawa