Trenerzy personalni EMS Warszawa

Poznaj nasz team!

Team 2018-12-10T13:38:59+00:00
Piotr Paluch

Piotr Paluch

Trener Personalny EMS

Założyciel firmy FitXpress. Piotr jest dyplomowanym instruktorem kulturystyki oraz Trenerem Personalnym EMS. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia treningów z wykorzystaniem technologii EMS. Doskonale zna się na biomechanice oraz fizjologii sportu.

Piotr jest miłośnikiem sportów ekstremalnych i podróży. Jest bardzo doświadczonym instruktorem kitesurfingu z licencją międzynarodowej organizacji IKO. Każdą wolną chwilę spędza na plaży doskonaląc triki w tej dyscyplinie sportu.

Katarzyna Engel

Trener Personalny EMS

Od dzieciństwa pasjonowała się wszelkimi dyscyplinami sportu. Uprawiała profesjonalnie judo, boks, Nippon Kempo, pływanie, wspinaczkę, nurkowanie. Ostatnie 6 lat spędziła w Dubaju, gdzie ukończyła kurs Trenera Siłowni, Trenera Personalnego (w tym Trenera Osobistego EMS), Trenera dla kobiet w ciąży oraz po porodzie, Treningu funkcjonalnego. Przez 1,5 roku pracowała tam także jako instruktor EMS. Oprócz tytułu Trenera Personalnego EMS, posiada również tytuł Instruktora rekreacji ruchowej oraz Instruktora strzelectwa sportowego. Szczęśliwa mama 6-letniego Maksa.

Trener EMS

Anna Białecka

Trenerka Jogi/Formy w ciąży/EMS

Doświadczona Trenerka Personalna z pasją. Oprócz zajęć EMS prowadzi m.in. zajęcia Jogi oraz warsztaty z ćwiczeń zdrowego kręgosłupa. Zajęcia z Jogi realizuje metodą Iyengara, jest także absolwentką prestiżowej, dwuletniej szkoły u Agaty Biernat OM Joga Classic School.
Posiada certyfikaty „Bezpieczna aktywność kobiet w ciąży” oraz „Klub Aktywnej Mamy”. Obecnie kształci się także jako specjalista w  Treningu Medycznym oraz Fizjoterapii. Od 1,5  roku pracuje jako Trenerka EMS, z powodzeniem łącząc swoją wiedzę i wieloletnią praktykę z nowoczesną technologią EMS

Patryk Pawlikowski

Trener Personalny EMS

Trener Personalny z 7-letnim stażem. Swoje doświadczenie zdobywał w największych obiektach sportowych, uczył się od najwybitniejszych sportowców w Polsce. Pracował jako instruktor Sztuk Walki oraz Fitness. W roku 2011 zdobył medal dla Polski w Trójboju, w 2016 został Wicemistrzem Polski w Muay Thai Boran. Był Osobistym Trenerem Ambasadora Meksyku. W swojej pracy stara się zarazić swoich podopiecznych pasją do sportu i zdrowego stylu życia. Jest Trenerem Personalnym EMS, ale jego pasją jest także sztuka tatuażu i kickboxing, który uprawia w wolnym czasie.

Paula Pniewska

Trener Personalny EMS

Certyfikowana Trenerka Personalna z 3-letnim stażem.

Kwalifikacje zawodowe uzyskała w Akademii Mistrzostwa sportowego, następnie podnosiła swoje kompetencje jako Trener na znanej warszawskiej siłowni. Od 1,5 roku pracuje jako instruktor EMS. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu przeszła sylwetkową metamorfozę, tracąc na wadze ponad 20 kg. Pasjonatka zdrowego trybu życia, wyznająca zasadę „dzień bez treningu to dzień stracony”.

Paula Pniewska - trener personalny EMS

KOMFORT

Nasz osobisty trener/fizjoterapeuta dotrze pod wskazany adres w dogodnym terminie.
Zabierze ze sobą cały niezbędny ekwipunek i przygotuje Cię do treningu lub zabiegu.
O nic więcej nie musisz się martwić!

UMÓW SIĘ NA TRENING