Trenerzy personalni EMS Warszawa

Poznaj nasz team!

Team 2019-08-05T12:29:06+00:00
Piotr Paluch

Piotr Paluch

Trener Personalny EMS

Założyciel firmy FitXpress. Piotr jest dyplomowanym instruktorem kulturystyki oraz Trenerem Personalnym EMS. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia treningów z wykorzystaniem technologii EMS. Doskonale zna się na biomechanice oraz fizjologii sportu.

Piotr jest miłośnikiem sportów ekstremalnych i podróży. Jest bardzo doświadczonym instruktorem kitesurfingu z licencją międzynarodowej organizacji IKO. Każdą wolną chwilę spędza na plaży doskonaląc triki w tej dyscyplinie sportu.

Krystian Kalista

Trener Personalny EMS / Fizjoterapeuta / Masażysta

Absolwent wychowania fizycznego, obecnie student fizjoterapii w sporcie. Z zainteresowaniem obserwuje oraz rozwija efekty elektrostymulacji mięśni w treningu rehabilitacyjnym. Propaguje treningi w technologii EMS w formie rehabilitacji i profilaktycznie w celu utrzymania odpowiedniej formy. Specjalizuje się w masażu sportowym, jest także aktywnym i utalentowanym fizjoterapeutą.  Pasjonat sportu, jego ulubione dyscypliny to piłka nożna, pływanie, jazda na rowerze. W wolnych chwilach chodzi po górskich szlakach. Zachęca do zrównoważonego trybu życia opartego o aktywność fizyczną i zbilansowaną dietę. Każdy sukces osiągnięty przez podopiecznych daję mu poczucie satysfakcji i motywuje do dalszej pracy. Motto które wyznaje to „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

Anna Białecka

Trenerka Jogi/Formy w ciąży/EMS

Doświadczona Trenerka Personalna z pasją. Oprócz zajęć EMS prowadzi m.in. zajęcia Jogi oraz warsztaty z ćwiczeń zdrowego kręgosłupa. Zajęcia z Jogi realizuje metodą Iyengara, jest także absolwentką prestiżowej, dwuletniej szkoły u Agaty Biernat OM Joga Classic School.
Posiada certyfikaty „Bezpieczna aktywność kobiet w ciąży” oraz „Klub Aktywnej Mamy”. Obecnie kształci się także jako specjalista w  Treningu Medycznym oraz Fizjoterapii. Od 1,5  roku pracuje jako Trenerka EMS, z powodzeniem łącząc swoją wiedzę i wieloletnią praktykę z nowoczesną technologią EMS

Patryk Pawlikowski

Trener Personalny EMS

Trener Personalny z 7-letnim stażem. Swoje doświadczenie zdobywał w największych obiektach sportowych, uczył się od najwybitniejszych sportowców w Polsce. Pracował jako instruktor Sztuk Walki oraz Fitness. W roku 2011 zdobył medal dla Polski w Trójboju, w 2016 został Wicemistrzem Polski w Muay Thai Boran. Był Osobistym Trenerem Ambasadora Meksyku. W swojej pracy stara się zarazić swoich podopiecznych pasją do sportu i zdrowego stylu życia. Jest Trenerem Personalnym EMS, ale jego pasją jest także sztuka tatuażu i kickboxing, który uprawia w wolnym czasie.

Paula Pniewska

Trener Personalny EMS

Certyfikowana Trenerka Personalna z 3-letnim stażem.

Kwalifikacje zawodowe uzyskała w Akademii Mistrzostwa sportowego, następnie podnosiła swoje kompetencje jako Trener na znanej warszawskiej siłowni. Od 1,5 roku pracuje jako instruktor EMS. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu przeszła sylwetkową metamorfozę, tracąc na wadze ponad 20 kg. Pasjonatka zdrowego trybu życia, wyznająca zasadę „dzień bez treningu to dzień stracony”.

KOMFORT

Nasz osobisty trener/fizjoterapeuta dotrze pod wskazany adres w dogodnym terminie.
Zabierze ze sobą cały niezbędny ekwipunek i przygotuje Cię do treningu lub zabiegu.
O nic więcej nie musisz się martwić!

UMÓW SIĘ NA TRENING