Zajęcia jogi dla kobiet Warszawa

Share on whatsapp
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
FitXpress to nie tylko EMS. Mamy bogatą ofertę zajęć dedykowanych szczególnie dla kobiet, m.in. jogi.

Nasze zajęcia jogi prowadzone są metodą Iyengara, a zatem z naciskiem na precyzję ruchów i  świadomość ciała, a jednocześnie przystosowane szczególnie pod wymagania „człowieka zachodu” i jego ciała, z całym bagażem – stresu, pracy w wymuszonej pozycji i klimatu niesprzyjającego elastyczności. Regularna praktyka jogi  uelastycznia mięśnie i powięzi, stwarzając więcej „przestrzeni w ciele”, prostując i otwierając sylwetkę, ale też harmonijnie wzmacniają osłabione mięśnie, poprawiając funkcjonowanie stawów, narządów wewnętrznych ( także wydzielania wewnętrznego).

Wszystko dzieje się stopniowo, z wykorzystaniem pomocy – do ćwiczeń używamy klocki, paski, wałki, koce, z których pomału rezygnujemy wraz z rozwojem praktyki, a cały proces jest przede wszystkim wielką frajdą z rozpoznawania i pokonywania własnych ograniczeń a także dostrzegania kolejnych subtelności pracy z ciałem.

Proponujemy zajęcia jogi dla kobiet 2x w tygodniu, prowadzone przez dyplomowaną instruktorkę jogi z 4-letnim stażem pracy, z przygotowaniem fizjoterapeutycznym, której praca jest pasją.

Do ćwiczeń wykorzystujemy klocki, paski, koce, wałek (bolster).

Każde zajęcia kończą się krótką relaksacją.

Cena pojedynczych zajęć: 150 zł/mc
W pakiecie 8 spotkań w miesiącu: 1100 zł/mc
(niewykorzystane spotkania nie przechodzą na kolejny miesiąc – ale można je odrobić w tym samym miesiącu w miarę dyspozycyjności instruktora)

Próbne zajęcia jogi dla kobiet można zamówić w cenie 100 zł

Istnieje możliwość zamówienia trenera do domu.

Program „Mama w formie” Warszawa

Jeśli macierzyństwo napawa Cię lękiem, a jednym z nich jest ten przed utratą formy  – zacznij działać już dziś! Wybierz najlepszy sposób, skrojony do Twoich