Elektrostymulacja mięśni, trening personalny Warszawa - FitXpress
FitXpress to nie tylko EMS. Mamy bogatą ofertę zajęć dedykowanych szczególnie dla kobiet, m.in. jogi.

Nasze zajęcia jogi prowadzone są metodą Iyengara, a zatem z naciskiem na precyzję ruchów i  świadomość ciała, a jednocześnie przystosowane szczególnie pod wymagania „człowieka zachodu” i jego ciała, z całym bagażem – stresu, pracy w wymuszonej pozycji i klimatu niesprzyjającego elastyczności. Regularna praktyka jogi  uelastycznia mięśnie i powięzi, stwarzając więcej „przestrzeni w ciele”, prostując i otwierając sylwetkę, ale też harmonijnie wzmacniają osłabione mięśnie, poprawiając funkcjonowanie stawów, narządów wewnętrznych ( także wydzielania wewnętrznego).

Wszystko dzieje się stopniowo, z wykorzystaniem pomocy – do ćwiczeń używamy klocki, paski, wałki, koce, z których pomału rezygnujemy wraz z rozwojem praktyki, a cały proces jest przede wszystkim wielką frajdą z rozpoznawania i pokonywania własnych ograniczeń a także dostrzegania kolejnych subtelności pracy z ciałem.

Proponujemy zajęcia jogi dla kobiet 2x w tygodniu, prowadzone przez dyplomowaną instruktorkę jogi z 4-letnim stażem pracy, z przygotowaniem fizjoterapeutycznym, której praca jest pasją.

Do ćwiczeń wykorzystujemy klocki, paski, koce, wałek (bolster).

Każde zajęcia kończą się krótką relaksacją.

Cena pojedynczych zajęć: 150 zł/mc
W pakiecie 8 spotkań w miesiącu: 1100 zł/mc
(niewykorzystane spotkania nie przechodzą na kolejny miesiąc – ale można je odrobić w tym samym miesiącu w miarę dyspozycyjności instruktora)

Próbne zajęcia jogi dla kobiet można zamówić w cenie 100 zł

Istnieje możliwość zamówienia trenera do domu.