Trening EMS to najszybszy sposób na utratę wagi, redukcję tkanki tłuszczowej i budowę masy mięśniowej. Zależy Ci na czasie i spektakularnych efektach? Elektrostymulacja mięśni to najlepszy wybór! Wybierz komfortową dla Ciebie opcję z cennika EMS.

Wszystkie treningi w FitXpress są przeprowadzane pod opieką Trenera Personalnego. Podczas treningu EMS zaproponujemy Ci również pomiar i analizę składu ciała. Otrzymasz profesjonalną opiekę i plan treningowy, dopasowany do Twoich celów oraz indywidualnych predyspozycji. Stawiamy na szybki efekt, osiągany w bezpieczny sposób.

Wybierz pakiet z cennika EMS lub
już dziś skorzystaj z treningu próbnego w cenie zaledwie
85 zł!

bez dodatkowych opłat
bez długoterminowych deklaracji

Basic

4 treningi w cenie 650 zł

Dla osób początkujących, które chcą ujędrnić ciało i pozbyć się cellulitu

Idealny osób starszych i dla tych, dla których zwykły trening może być zbyt intensywny

165 zł/trening

Najlepszy wybór

Optimum

8 treningów w cenie 1 150 zł

Dla osób średnio-zaawansowanych i aktywnych fizycznie

145 zł/trening

Advanced

12 treningów w cenie 1 620 zł

Dla osób zaawansowanych oraz sportowców

135 zł/treninG

elektrostymulacja mięśni EMS - cena treningów stacjonarnych

 

Ile kosztuje trening EMS? Cena treningu w studio EMS w Warszawie jest uzależniona m.in. od jego częstotliwości. Ćwiczenia z Trenerem Personalnym EMS, w zależności od Twoich potrzeb, mogą odbywać się zarówno jeden, jak i dwa razy w tygodniu. Indywidualnie dobierzemy również poziom intensywności elektrostymulacji oraz rodzaj konkretnych ćwiczeń. Cena treningu EMS jest uzależniona od rodzaju karnetu, który wybierzesz.

Przewagą ćwiczeń metodą elektrostymulacji nad standardowymi treningami na siłowni jest ich krótki czas trwania (jeden trening trwa około 30 minut) i szybkie efekty treningowe (3 razy szybsza utrata tkanki tłuszczowej w porównaniu z klasycznymi ćwiczeniami). Treningi odbywają się pod okiem Trenera Personalnego EMS.

Zajęcia w trybie stacjonarnym odbywają się w jednym z naszych kameralnych studio przy ul. Styrskiej 31 na Pradze Południe (Gocławek) oraz w Centrum przy al. Jerozolimskich 109.

Zalety pakietów ems FItxpress

Basic

Optimum

Advanced

Cennik EMS – treningi w trybie dojazdowym do lokalizacji klienta

Ile kosztuje niestacjonarny trening EMS z dojazdem do domu? Cena jest ustalana indywidualnie na podstawie lokalizacji, którą wybierzesz.  Jeśli chcesz ćwiczyć z domu lub innego miejsca na terenie Warszawy, Trenerzy Personalni docierają pod wskazany adres w dogodnym terminie. Dzięki temu jeszcze bardziej dbamy o Twój komfort i oszczędność czasu. Trener odwiedzi Cię z profesjonalnym sprzętem i wszystkimi akcesoriami, które są niezbędne do przeprowadzenia treningu (jeden trening trwa około 30 minut).

Kameralne warunki i indywidualne podejście to zdecydowane zalety niestacjonarnego treningu EMS. Cena treningu EMS zależy przede wszystkim od pakietu, który wybierzesz. Do ceny pakietu dojazdowego doliczamy kwotę za dojazd Trenera EMS do wskazanej przez Ciebie lokalizacji.

Skorzystaj w treningu w trybie dojazdowym na terenie całej Warszawy!