Piotr Paluch

Trener Personalny EMS

Założyciel firmy FitXpress. Piotr jest dyplomowanym instruktorem kulturystyki oraz Trenerem Personalnym. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia treningów z wykorzystaniem technologii EMS. Doskonale zna się na biomechanice oraz fizjologii sportu.

Piotr jest miłośnikiem sportów ekstremalnych i podróży. Jest bardzo doświadczonym instruktorem kitesurfingu z licencją międzynarodowej organizacji IKO. Każdą wolną chwilę spędza na plaży doskonaląc triki w tej dyscyplinie sportu.

Katarzyna Engel

Trener Personalny EMS

Od dzieciństwa pasjonowała się wszelkimi dyscyplinami sportu. Uprawiała profesjonalnie judo, boks, Nippon Kempo, pływanie, wspinaczkę, nurkowanie. Ostatnie 6 lat spędziła w Dubaju, gdzie ukończyła kurs Trenera Siłowni, Trenera Personalnego (w tym Trenera Personalnego EMS), Trenera dla kobiet w ciąży oraz po porodzie, Treningu funkcjonalnego. Przez 1,5 roku pracowała tam także jako instruktor EMS. Posiada również tytuł Instruktora rekreacji ruchowej oraz Instruktora strzelectwa sportowego. Szczęśliwa mama 6-letniego Maksa.

Rafał Żak

Trener Personalny EMS

Trener Personalny z kilkuletnim stażem, doświadczenie zdobywał w najlepszych klubach Fitness w Warszawie. Kwalifikacje zawodowe uzyskał w ramach Polskiej Akademii Sportu na kursie Instruktora sportu – jego specjalizacja to kulturystyka oraz trening personalny. Specjalizuje się w treningach kształtujących sylwetkę, dba o poprawę funkcji motorycznych swoich podopiecznych. Uczestnik wielu kursów, m.in: zastosowanie taśm TRX, wykorzystanie odważników kettlebell w zajęciach siłowych, kalistenika jako źródło zdrowej sylwetki, trening funkcjonalny w sportach sylwetkowych. Ukończył wydział chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz SGH w Warszawie. Jednakże to sport jest jego prawdziwym powołaniem. Dlatego też w 2015 roku rozpoczął kolejne studia na kierunku Fizjoterapii. Jako Zwolennik tezy: „jesteś tym co jesz”, zwraca ogromną uwagę na aspekt zdrowego żywienia w treningach, jest autorem serii wykładów na ten temat. Opracowuje spersonalizowane plany dietetyczne harmonijnie współgrające z treningami personalnymi. Prywatnie pasjonat piłki nożnej.

Patryk Pawlikowski

Trener Personalny EMS

Trener Personalny z 7-letnim stażem. Swoje doświadczenie zdobywał w największych obiektach sportowych, uczył się od najwybitniejszych sportowców w Polsce. Pracował jako instruktor Sztuk Walki oraz Fitness. W roku 2011 zdobył medal dla Polski w Trójboju, w 2016 został Wicemistrzem Polski w Muay Thai Boran. Był Osobistym Trenerem Ambasadora Meksyku. W swojej pracy stara się zarazić swoich podopiecznych pasją do sportu i zdrowego stylu życia. Jego pasją jest sztuka tatuażu, w wolnym czasie uprawia kickboxing.

Zbigniew Stetkiewicz

Trener Personalny EMS

Zbigniew od najmłodszych lat pasjonuje się sportem. Przez 5 lat trenował profesjonalnie koszykówkę, następnie wdrażał się w świat treningów personalnych oraz fitness’u. Uzyskał dyplom Trenera Personalnego oraz wiele innych certyfikatów potwierdzających jego umiejętności. Podczas swoich sesji treningowych kieruje się doświadczeniem zdobytym w znanych klubach Fitness oraz wiedzą zdobytą na wielu kursach i szkoleniach. Aktualnie jest studentem Fizjoterapii, fascynuje go biomechanika oraz sprawność motoryczna ludzkiego ciała, dzięki czemu potrafi dobrać indywidualny, spersonalizowany trening dla każdej osoby.

Tomasz Romanowski

Trener Personalny EMS

Tomasz od 11 lat aktywnie zajmuje się wykonywaniem Treningów Personalnych. Jest absolwentem Warszawskiego SGGW (specjalizacja –  ogrodnictwo). Posiada dyplom  instruktora kulturystyki.  Od dziecka związany ze sportem – trenował akrobatykę sportową oraz piłkę nożną w klubie Aon.  Obecnie związany z treningiem kulturystycznym oraz fitness. Doświadczenie zdobywał w znanych i cenionych Warszawskich klubach sportowych, współpracował także z Ewą Chodakowską. Trening i motywacja do pracy nad sobą i swoim ciałem to atrybuty, którymi zaraża swoich podopiecznych. Jego pasja to sport i podróże, w wolnym czasie projektuje ogrody.

Anna Białecka

Trenerka Jogi/Formy w ciąży/EMS

Doświadczona instruktorka z pasją. Prowadzi m.in. zajęcia Jogi oraz warsztaty z ćwiczeń ciążowych/zdrowego kręgosłupa. Zajęcia z Jogi realizuje metodą Iyengara, jest także absolwentką prestiżowej, dwuletniej szkoły u Agaty Biernat OM Joga Classic School.
Posiada certyfikaty „Bezpieczna aktywność kobiet w ciąży” oraz „Klub Aktywnej Mamy”. Ania realizuje autorskie, specjalnie opracowane programy ćwiczeń pt. „Mama w formie”. Od pół roku pracuje także jako Trenerka EMS.

Rafał Bauer

Fizjoterapeuta

Absolwent warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego na wydziale rehabilitacji. Jako fizjoterapeuta pracuje od kilku lat. Jego głównym obszarem zainteresowania jest fizjoterapia czynnościowych zaburzeń tkanek miękkich, która ma na celu ograniczenie oraz usunięcie dysfunkcji narządu ruchu.  Od najmłodszych lat związany ze sportem – trenował m.in. piłkę nożną. Doskonale wie, że wysiłek fizyczny obarczony jest ryzykiem wystąpienia kontuzji, dlatego zwalczanie urazów w fizjoterapii sportowej traktuje priorytetowo. Jego umiejętności terapeutyczne potrafią zdziałać cuda! Prywatnie Rafał pasjonuje się żeglarstwem i jest zapalonym motocyklistą.

Edyta Kulmaczewska

Fizjoterapeutka

Absolwentka AWF-u Warszawskiego. Odbyła profesjonalne szkolenia  i kursy, m.in:
Kinsesiotaping, Terapii Manualnej wg Kaltenborn’a-Evjenth’a, PNF, Dry Needling.
Jako fizjoterapeutka pracuje od kilku lat, nie pozwala swoim pacjentom wstać z łóżka z bólem. Edyta prywatnie jest zapalonym sportowcem, m.in. wielokrotną medalistką i reprezentantką kraju w wieloboju lekkoatletycznym. Hobbystycznie uprawia także jazdę konną oraz żegluje.

KOMFORT

Nasz osobisty trener/fizjoterapeuta dotrze pod wskazany adres w dogodnym terminie.
Zabierze ze sobą cały niezbędny ekwipunek i przygotuje Cię do treningu lub zabiegu.
O nic więcej nie musisz się martwić!

UMÓW SIĘ NA TRENING